Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Umělá afrodiziaka

Umělá afrodiziaka

Výrobci se předhánějí ve vytváření stále nových lepších a účinnějších afrodiziak jen aby uspokojili veškeré intimní touhy svých zákazníků. Na trhu je najdeme v podobě krémů, pilulek i parfémů. Některé jsou efektivní, jiné méně. Hlavně ale působí na každého člověka odlišně. Neexistuje afrodiziakum, které by mělo stoprocentní efekt a vyhovělo tak celé společnosti. Jak ve své knize "Návod na přežití pro muže" píše MUDr. Igor Bukovský: „Je to jako s dietami na hubnutí: nejlepší důkaz, že žádná nefunguje, je skutečnost, že jich je tak moc.“

 

nov-6

Pokud si tedy uvědomíte, že elixír lásky neexistuje a afrodiziakum může pouze umocnit erotické cítění tam, kde již alespoň slabý cit vzniká, potom si z obrovské škály afrodiziakálních produktů jistě vyberete.

Krémy, gely a spreje

Afrodiziakální krémy, gely nebo spreje pro ženy jsou nejčastěji různé stimulanty klitorisu. Krém nebo gel se vmasíruje do sliznice a obsažené složky začnou obvykle rychle působit. Dochází k prokrvení a větší citlivosti klitorisu i poševního vchodu. Některé krémy údajně dokáží klitoris také o několik milimetrů zvětšit.

Mezi další produkty této kategorie patří krémy pro pevnější poprsí a krásnější dekolt.

8f757795b7e7c8a29ef543068a1499be

V kategorii afrodiziakálních krémů pro muže nalezneme nejčastěji znecitlivující emulze, které oddalují ejakulaci. Mezi obvyklé produkty patří také krémy pro pevnější a tvrdší erekci a pro pružnější pokožku penisu.

Feromony

Dalšími produkty z řad afrodiziak jsou parfémy. Parfémy pro muže i ženy obsahují feromony, které se postupně uvolňují a útočí na podvědomí a mozek opačného pohlaví. Dráždí čichové smysly a vyvolávají větší touhu a chtíč.

nov-8

Pilulky

Účinky tablet na podporu libida jsou horentnější oproti jiným druhům afrodiziak, ale bohužel jsou doprovázeny také řadou vedlejších příznaků.

Mezi nejznámější tablety patří Viagra pro muže nebo Maca, což je peruánská bylina, která léčí řadu sexuálních problémů jako impotence, frigidita, nebo neplodnost a má blahodárný vliv také na psychiku a posílení celkové imunity.

Španělské mušky

nov-7

Na závěr nesmíme opomenout afrodiziakální kapky známé jako španělské mušky. Španělské mušky se používají již století po celém světě, dnes jsou k dostání v malé lahvičce s kapátkem. Jedná se o směsi bylinných esencí, které v okamžiku zvýší hladinu hormonů a nastartují sexuální vzrušení.


Diskuse (30 komentářů)

frenk, (24. 11. 2013 20:13) Reagovat
zkoušel jsem vše nejlepší je maxxes je bez receptu je mi 62 od 15 let souložím každý týden nebo i víc. honím si ho od 15 let,každý třetí den,po 60sátce trochu utlum ale když dám maxxes mužu 2 dny v kuse
Miloš, (08. 04. 2014 10:49) Reagovat
Já se taky zrovna teď poohlížím po nějakym povzbuzováku. Je toho hodně, laik jako já se v tom těžko orientuje, tak dám na nějaky doporučení, snad to pomůže. Kéž by.
Adélka, (06. 08. 2014 09:49) Reagovat
že bych milému připravila také nějaký afrodiziakální koktejl. V poslední době nám to v posteli trochu hapruje - spíš je to nuda. tak brouzdám po internetu. Ona by se asi hodila i nějaká erotická pomůcka, ale nějak si nedokážu představit, že by na to ten můj byl.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Afrodiziaka
Kontakty