Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Přírodní afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka

Ambrein

Ambrein je syntetická náhražka, napodobující charakter vzácné ambry.

yohimbekopie

Ambra je tuhá hořlavá voskovitá látka, kterou produkuje trávicí ústrojí vorvaně obrovského.velryby se ambra dostává do moře kde zraje i několik let, říká se jí „černé mořské zlato“. Po staletí se stávala příměsí parfémů pro svou schopnost prodloužit trvanlivost ostatních vůní. Ambra se používala také jako koření nebo lék. Pravá velrybí ambra se stala s nízkým počtem vorvaňů vzácností a v dnešní době je její cena vyšší než cena čistého zlata.

Účinky: stimuluje libido, zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, zintenzivňuje koncentraci hormonů v hypofýze (podvěsek mozkový).

Bujarník johimbe

Bujarník je strom z čeledi mořenovitých, který dorůstá do výšky až 20 metrů. Účinnou složkou je yohimbim z kůry tohoto stromu. Droga se používá pro zpečetění svatby v oblasti Bantu. Bujarník je úspěšný při léčbě impotence.

Účinky: yohimbim stimuluje hypotalamus, zvyšuje libido, ovládá a prodlužuje erekci a zvyšuje ejakulci.

Děhel čínský

Děhel čínský je bylina, která patří k nejúčinnějším v čínské medicíně. Pomáhá zejména ženám při gynekologických obtížích různého charakteru. Kořen byliny obsahuje mnoho vitaminů, provitaminů, minerálů a stopových prvků, které zlepšují krevní oběh a napomáhají hladkému průběhu menstruace. Děhel působí také na receptory v hypofýze a reguluje tím hladinu hormonů, proto je vhodný také pro muže.

Účinky: vyrovnává hladinu hormonů, pomáhá při suchosti ženských pohlavních orgánů a při gynekologických problémech.

Pískavice řecké seno

Jedna z nejstarších kulturních bylin ze Středozemí. Pěstuje se zejména pro semeno, které je žádanou drogou. Její využití je široké, od léčení poruch výživy, přes vyrovnání krevního tlaku, léčbu lupénky k zevní léčbě vředů a podlitin až ke stimulaci libida aromatizováním různých potravin.

Štítosemenka kebračo

Tato droga obsahuje vysoké množství tříslovin, je účinná při léčbě průduškového astmatu, pomáhá dokašlávání. Obsahuje yohimbim a působí podobně jako bujarník.

Damiána

Damiána je malý keř se žlutými květy se silnou heřmánkovou vůní, který se tradičně pěstuje v Mexiku a ve Střední Americe.

Účinky: stimuluje libido, blahodárný vliv při zvětšené prostatě, při impotenci, frigiditě, menopauze a neplodnosti, antidepresivní účinky.

Zázvor

Zázvor je koření získané z oddenků zázvoru pravého. Má černou nebo žlutou barvu, výrazně voní po pryskyřici a je tradiční součástí indické a čínské kuchyně. Příznivě působí na potlačení rakoviny.

Účinky: stimuluje libido.


TIP - namasírujte svého miláčka. Erotická masáž s olejem shunga Desire vzruší a každého.

Ženšen pravý

Ženšen je známá exotická léčivá bylina. Jsou mu přisuzovány magické účinky, napomáhá léčbě cukrovky, odbourává stres a má blahodárný vliv na nervový systém.

Účinky: hormonální harmonizace, usnadnění erekce posílením signální kaskády.


Diskuse (22 komentářů)

PEPA, (29. 08. 2011 09:12) Reagovat
Když afrodiziaka, tak jedině přírodní. Už takhle do sebe vstřebáváme tolik špatných látek a ještě brát nějaký chemický afrodiziaka, to tak...
JANA, (24. 10. 2011 09:08) Reagovat
Také bych ráda zkusila nějaké afrodiziakum, ale něco, co spolehlivě zabírá a klidně to může být i umělé. Nevíte o nečem?
Helen, (26. 07. 2012 07:58) Reagovat
A co zkusit španělské mušky? Já myslím, že ty zabírají. Já tedy cítila po nich větší sexuální apetit a mám pocit, že ani nestojí hodně. Nevím, ale teď jistě, kupoval je partner.
DD, (31. 01. 2013 19:05) Reagovat
Ty španělské mušky jsou hodně rozšířené. Já jim vcelku věřím a myslím, že skutečně zabírají a pokud ne, tak je to dokonalé placebo.
MARKÉTKA, (30. 11. 2011 12:54) Reagovat
Pro mě je nejlepším afrodiziakem šampáňo a jahody, možná pěkný film či příjemná hudba. Žádná umělá afrodiziaka nepotřebuju. Myslím, že se moc přeceňují.
JIRKA, (15. 12. 2011 08:37) Reagovat
Tak přeceňují...Někoho stačí pocit, že má afrodiziakum a podvědomí si s ním zahraje natolik, že má pocit, že na něj afrodiziaka skutečně zabírají. Jestli to funguje doopravdy...Těžko říct...Možná jsou tam nějaké povzbudivé látky, které působí na celý organismus, takže pomáhají i při sexu. To je alespoň můj názor.
ALICE, (13. 04. 2012 09:41) Reagovat
Tak hlavně že to funguje. My afrodiziaka používáme a je to lepší než bez nich, tak si to užívám a nepátrám po tom, čím je to vlastně daný.
ROZINKA, (29. 05. 2012 05:01) Reagovat
Pro mě je afrodiziakum dobrá večeře, kterou čas od času připraví partner a já nemusím nic dělat.:)
Daniela, (09. 10. 2012 10:51) Reagovat
A ještě, když tím partner překvapí, když člověk jde z práce a přemýšlí, co zas bude vařit...Pak to nemá chybu. Přemýšlím, ale jestli se mi něco takového někdy přihodilo. Jestli jo, tak už je to dávno a zapomněla jsem na to.
Libuše, (26. 03. 2013 10:48) Reagovat
Nedávno jsme si četla podobné diskuse...O toom, jak je důležité sem tam svého miláčka překvapit a udělat si nečekaně příjemný večer. Od té doby to plánuju a pořád je tolik jiných starostí, práce atd. a já se prostě nedokážu utrhnout z práce...Chjo, je to fakt bída, když si člověk nedokáže udělat dostatek času na toho druhého.
Iva, (29. 03. 2013 07:29) Reagovat
Stane se...Mě se stalo jednou, že jsem takhle chtěla překvapit manžela, a i když mě nechtěl zklamat, bylo na něm vidět, že zrovna jsme se netrefila do dne, kdy by měl správnou náladu. To se také stát může, ale zase mnohokrát to za to opravdu stálo.
Ela, (10. 04. 2013 06:23) Reagovat
Šampáňo a jahody...souhlasím. Dokáží navodit správnou atmosféru a pak hurá do postýlky. Když o tom tak přemýšlím. Ani jedno jsem dlouho neměla. Na jahody ze zahrádky je sice ještě čas, ale alespoň to šampaňské bysme si dát mohli. :-*
Emilie, (16. 04. 2013 14:02) Reagovat
Docela mě překvapilo, že je zázvor i afrodiziakem. My ho doma používáme do čaje, když na nás leze chřipka. To tedy moc afrodiziakální není. Budeme muset někdy zázvor vyzkoušet, když se zrovna budeme těšit dobrému zdraví.:)
Katy, (24. 05. 2013 20:22) Reagovat
Je to dobrá ingredience do různých jídel. Dříve jsem ho používala také jen do čaje, ale teď jsem si ho zvykla dávat i do různých jídel, ani ne tak za účelem afrodiziakálním, ale spíš pro ozvláštnění chutí, ale tak pokud je to afrodiziakum tím lépe.
Tamy, (18. 07. 2013 04:38) Reagovat
Přes týdnem jsme si také s manželem koupili španělské mušky a o víkendu jsme je poprvé zkusili a byl tu úžasný zážitek. Celkově jsme si udělali hezký večer, dali si mušky a pak už jsme z postele nevylezli.:)
Michala, (21. 01. 2014 10:38) Reagovat
Já jednou navrhla příteli španělský mušky, ale on je pragmatik, smetl to ze stolu, že to stejně nefunguje a i kdyby jo, že nic takovýho nepotřebuje. Není vůbec inovátorskej. Že je v běžným životě praktickej, je fajn, ale v sexu by to občas chtělo nějaký nový impuls.
Jitka, (11. 03. 2014 12:07) Reagovat
To chápu, ale takových je víc chlapů. Možná narazíš na něco, co ho zaujme. Já to třeba vzdala a koupila jsem si pár erotických pomůcek jen pro sebe a jsem spokená. Neříkám, že je to ideální řešení, ale než se pořád rozčilovat, že sex je pořád na stejné brdo...
majka, (09. 04. 2014 10:47) Reagovat
Vyzkoušela jsem damianu. Ne že bych to potřebovala, baví mne to i v 53 letech, ale je fakt, že po požití čaje jsem si to líp užila :-) Doporučuju. Naopak po kotvičníku jsem žádnou změnu nezaznamenala. Ať se daří a užívejte si života! :-)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Afrodiziaka
Kontakty