Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Afrodiziaka

Afrodiziaka

nov-4Afrodiziakum je označení pro prostředek, který zvyšuje apetenci a povzbuzuje libido. Termín vznikl podle jména nejmocnější bohyně řecké mytologie – Afrodité. Afrodité je bohyní lásky, krásy, sexuální touhy a plodnosti. Její síla tkví v kouzlech a překrásné tváři, které neodolají lidé ani bohové. V římské mytologii je jejím latinským ekvivalentem jméno Venuše.

Elixír lásky

Víra v afrodiziaka byla velmi silná ve starověku a středověku. Čarodějnice míchaly nápoje lásky a často používaly směsi z jedovatých rostlin jako je mandragora nebo alraun. Místo sexuální euforie a zamilovanosti se dostavila otrava, čarodějnice byly upalovány a afrodiziakum se zahalilo do černého světla.

TIP : br /> Afrodiziaka pro vašeho miláčka – španělské mušky s příchutí pro vzrušení i erekci.

Touha po lásce, erotice a silném vzrušení je však metlou lidstva a afrodiziaka se dostala z ústranní velmi rychle. Vědci pochybně zkoumali účinky mnoha různých rostlin a jejich částí. O zkreslených výsledcích vznikla řada pověstí, kterým lidé věřili, protože jim jednoduše věřit chtěli. Spousta rostlin, mezi které patří také například skořice nebo guarana, nemají doložené specifické afrodiziakální účinky a přesto se za afrodiziaka považují.

Na každého člověka působí účinky rostlin jinak, proto žádné afrodiziakum nemůže být stoprocentní a už vůbec nebude působit na všechny lidi stejným dílem.

K velké lásce, silné erekci a eminentnímu sexuálnímu vzrušení Vám žádný nápoj lásky nedopomůže, protože zázračné afrodiziakum prostě není. Musíte mít přívětivou náladu, vzít veškerý apetit, probudit lásku a doufat, že se z toho Vaše hormony splaší dostatečně na to, aby jste byli schopni předvést nějaký výkon. Afrodiziakum tohle nedokáže, výrazně však umí stimulovat a tím celý sexuální požitek umocnit.


Diskuse (7 komentářů)

ROMANA, (02. 06. 2010 07:18) Reagovat
Ahoj,máte nějaké afrodiziakum, která na vás skutečně funguje a které byste mohli doporučit? Je jedno zda půjde o nějakou potravinu či o afrodiziakum prodávané v sexshopu.Díky Romana
Heli, (20. 02. 2013 09:30) Reagovat
Šampus a jahody - úžasná kombinace a nebo také šlehačka. Je to vzrušující si hrát s těmito laskominkami na těle toho druhého a samozřejmě i naopak. To mi připomíná, že už jsme si dlouho s partnerem neudělali takový večer. Musíme to napravit.
Tereza, (19. 11. 2012 14:38) Reagovat
Já bych řekla, že s afrodiziaky je to hodně individuální. Především, co se týče těch potravin. Ohledně umělých povzbuzovadel jsem slyšela mnohé ódy na španělské mušky a i mě se osvědčily. Jinak nevím...:)
Jana, (07. 11. 2013 09:34) Reagovat
Elixír lásky...Jednoduchý recept na to nefunguje, ale když se člověk snaží, experimentuje a snaží se o stále nové věci, není nějaký elixír lásky vůbec potřeba.:)
Olina, (04. 09. 2014 14:44) Reagovat
Afrodiziakem může být cokoliv. Nikdy bych ale nevyhledávala nějaké pochybné rostliny či něco, co roste v přírodě. To by se taky člověk mohl přiotrávit. Když už něco, tak asi fakt nějaký koupený v sexshopu. Ty musí být v pořádku, musí totiž projít kontrolou.
Juanita, (21. 09. 2014 09:48) Reagovat
Ach môj bože! Amazing článok vole! Ďakujem , ale ja prechádzajú problémy s Tvoj RSS.Nechcem vedieť, prečo nemôžem objednať to. Je tu niekto iný s identické problémy? Každý, kto odpoveď môžete láskavo odpovedať?Vďaka !!Otevři také mou web www.matrac-postel.sk: http://www.matrac-postel.sk/technicke-parametre/
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Afrodiziaka
Kontakty