Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Přírodní afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka

Ambrein

Ambrein je syntetická náhražka, napodobující charakter vzácné ambry.

yohimbekopie

Ambra je tuhá hořlavá voskovitá látka, kterou produkuje trávicí ústrojí vorvaně obrovského.velryby se ambra dostává do moře kde zraje i několik let, říká se jí „černé mořské zlato“. Po staletí se stávala příměsí parfémů pro svou schopnost prodloužit trvanlivost ostatních vůní. Ambra se používala také jako koření nebo lék. Pravá velrybí ambra se stala s nízkým počtem vorvaňů vzácností a v dnešní době je její cena vyšší než cena čistého zlata.

Účinky: stimuluje libido, zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, zintenzivňuje koncentraci hormonů v hypofýze (podvěsek mozkový).

Bujarník johimbe

Bujarník je strom z čeledi mořenovitých, který dorůstá do výšky až 20 metrů. Účinnou složkou je yohimbim z kůry tohoto stromu. Droga se používá pro zpečetění svatby v oblasti Bantu. Bujarník je úspěšný při léčbě impotence.

Účinky: yohimbim stimuluje hypotalamus, zvyšuje libido, ovládá a prodlužuje erekci a zvyšuje ejakulci.

Děhel čínský

Děhel čínský je bylina, která patří k nejúčinnějším v čínské medicíně. Pomáhá zejména ženám při gynekologických obtížích různého charakteru. Kořen byliny obsahuje mnoho vitaminů, provitaminů, minerálů a stopových prvků, které zlepšují krevní oběh a napomáhají hladkému průběhu menstruace. Děhel působí také na receptory v hypofýze a reguluje tím hladinu hormonů, proto je vhodný také pro muže.

Účinky: vyrovnává hladinu hormonů, pomáhá při suchosti ženských pohlavních orgánů a při gynekologických problémech.

Pískavice řecké seno

Jedna z nejstarších kulturních bylin ze Středozemí. Pěstuje se zejména pro semeno, které je žádanou drogou. Její využití je široké, od léčení poruch výživy, přes vyrovnání krevního tlaku, léčbu lupénky k zevní léčbě vředů a podlitin až ke stimulaci libida aromatizováním různých potravin.

Štítosemenka kebračo

Tato droga obsahuje vysoké množství tříslovin, je účinná při léčbě průduškového astmatu, pomáhá dokašlávání. Obsahuje yohimbim a působí podobně jako bujarník.

Damiána

Damiána je malý keř se žlutými květy se silnou heřmánkovou vůní, který se tradičně pěstuje v Mexiku a ve Střední Americe.

Účinky: stimuluje libido, blahodárný vliv při zvětšené prostatě, při impotenci, frigiditě, menopauze a neplodnosti, antidepresivní účinky.

Zázvor

Zázvor je koření získané z oddenků zázvoru pravého. Má černou nebo žlutou barvu, výrazně voní po pryskyřici a je tradiční součástí indické a čínské kuchyně. Příznivě působí na potlačení rakoviny.

Účinky: stimuluje libido.


TIP - namasírujte svého miláčka. Erotická masáž s olejem shunga Desire vzruší a každého.

Ženšen pravý

Ženšen je známá exotická léčivá bylina. Jsou mu přisuzovány magické účinky, napomáhá léčbě cukrovky, odbourává stres a má blahodárný vliv na nervový systém.

Účinky: hormonální harmonizace, usnadnění erekce posílením signální kaskády.


Diskuse (22 komentářů)

Mohammed, (23. 06. 2014 05:46) Reagovat
A lot of people don't know that high heels cant be found originally created for women!Here is my web blog :: shoes on sale: http://fitzgeraldwxot.blog.com/
Timothy, (13. 08. 2014 01:02) Reagovat
If some one desires to be updated with newest technologies then he must be pay a quick visit this web page and be up to date everyday.#notransVisit my web site :: výber postele: http://www.matrac-postel.sk/vyber-postele-a-matrace/
Armando, (04. 09. 2014 02:04) Reagovat
Prečítal som toľko Obsawh týkajúce milovníkov blogger ale s výnimkou tejto článok je naozaj naozaj príjemnej kus písanie , len tak ďalej.Otevři též muj web nábytok pre deti: http://www.nabytok-detsky.eu/postele-matrace-a-zdravie/
Martin, (10. 02. 2015 15:04) Reagovat
španělské mušky jsou jen psychická záležitost, že do sebe něco nacpete a jste v očekávání a to podpoří vaši fantazii..pokud vám dá někdo tajně mušky a nebudete o tom vědět, tak to s váma ani nehne.. je to jen drahá záležitost nic víc
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Afrodiziaka
Kontakty