Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jedovatá a pochybná afrodiziaka

Jedovatá a pochybná afrodiziaka

bolševník obecný, bufotenin, muškátový oříšek, hřebíček, puchýřník lékařský.

Drogy bez doložených afrodiziakálních účinků:

chilli papričky, guarana, hadovka smrdutá, jinan dvoulaločný, lékořice lysá, mango, mandragora lékařská, skořice.

Sildenafil

Sildenafil je účinná látka ve viagře. Viagru vyvinula farmaceutická společnost Pfizer a k dostání je pouze na lékařský předpis ve formě modrých pilulek. Sildenafil obsažený ve viagře blokuje akci enzymu, který omezuje průtok krve penisem při erektilní dysfunkci. Napomáhá tak mnoha impotentním mužům dosáhnout kvalitní erekce a zlepšit sexuální život.

Stejně jako všechna ostatní afrodiziaka, ani viagra nedokáže navodit erekci spontánně, bez erotické stimulace. Výrazně však na erotický impuls zlepší odezvu.


Diskuse (22 komentářů)

Karel, (11. 07. 2014 17:19) Reagovat
někteří hledají v ledasčem afrodiziaka a pak se z toho málem otráví. Když už člověk nějaký chce, tak by si je měl koupit. Když je to od kvalitního výrobce, tak má alespoň jistotu, že se mu nic nestane.
Iva, (01. 10. 2014 08:12) Reagovat
Afrodiziaka (ty, co se mohou koupit v sexshopu) můžou být zajímavým zpestřením, ale já se zatím soustředím na ty přírodní. Nemyslím tím žádný "jedy", ale běžné potraviny zajímavě zpracované. Když tomu dá člověk trochu fantazie, může udělat afrodiziakum z čehokoliv a je jedno, jaké má potravina složení.
karča, (01. 12. 2014 05:38) Reagovat
Afrodiziaka jsou dobrá věc. My jsme zkoušely španělské mušky a osvědčily se nám. Chtěli bysme zkusit i něco jiného, ale nevím co...Možná nějaký gel, který má více prokrvit a tím zvýšit citlivost. Máte s nimi někdo zkušenost?
Peťula, (05. 03. 2015 12:22) Reagovat
No, já zkoušela gel - taky od těch španělských mušek a bylo to dobré. Je hřejivý a prokrví intimní partie, takže ten prožitek je pak intenzivnější. Mě se to možná líbilo víc než klasické španělské mušky - kapky, i když ty taky byly dobrý.
Ema, (19. 05. 2015 16:15) Reagovat
A nešlo by pro tyto účely použít jakýkoliv masážní hřejivý gel? Třeba běžné, které jsou určené na masírování zad? Nebo by vadilo? Když jde hlavně o to prohřátí, tak by to mělo být na podobném principu...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Afrodiziaka
Kontakty