Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Afrodiziaka

Afrodiziaka

nov-4Afrodiziakum je označení pro prostředek, který zvyšuje apetenci a povzbuzuje libido. Termín vznikl podle jména nejmocnější bohyně řecké mytologie – Afrodité. Afrodité je bohyní lásky, krásy, sexuální touhy a plodnosti. Její síla tkví v kouzlech a překrásné tváři, které neodolají lidé ani bohové. V římské mytologii je jejím latinským ekvivalentem jméno Venuše.

Elixír lásky

Víra v afrodiziaka byla velmi silná ve starověku a středověku. Čarodějnice míchaly nápoje lásky a často používaly směsi z jedovatých rostlin jako je mandragora nebo alraun. Místo sexuální euforie a zamilovanosti se dostavila otrava, čarodějnice byly upalovány a afrodiziakum se zahalilo do černého světla.

TIP : br /> Afrodiziaka pro vašeho miláčka – španělské mušky s příchutí pro vzrušení i erekci.

Touha po lásce, erotice a silném vzrušení je však metlou lidstva a afrodiziaka se dostala z ústranní velmi rychle. Vědci pochybně zkoumali účinky mnoha různých rostlin a jejich částí. O zkreslených výsledcích vznikla řada pověstí, kterým lidé věřili, protože jim jednoduše věřit chtěli. Spousta rostlin, mezi které patří také například skořice nebo guarana, nemají doložené specifické afrodiziakální účinky a přesto se za afrodiziaka považují.

Na každého člověka působí účinky rostlin jinak, proto žádné afrodiziakum nemůže být stoprocentní a už vůbec nebude působit na všechny lidi stejným dílem.

K velké lásce, silné erekci a eminentnímu sexuálnímu vzrušení Vám žádný nápoj lásky nedopomůže, protože zázračné afrodiziakum prostě není. Musíte mít přívětivou náladu, vzít veškerý apetit, probudit lásku a doufat, že se z toho Vaše hormony splaší dostatečně na to, aby jste byli schopni předvést nějaký výkon. Afrodiziakum tohle nedokáže, výrazně však umí stimulovat a tím celý sexuální požitek umocnit.


Diskuse (7 komentářů)

Venca, (09. 06. 2015 13:24) Reagovat
S afrodoziakama pořád blbne moje mladá. Já na to sice moc nevěřím, ale rozhodl jsem se jí něčím překvapit. Zatím zkoušela v různých jídlech, tak něco koupím a uvidíme, jestli fungují. Když už, tak už...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Afrodiziaka
Kontakty